HV73V2ATTD3574F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3574F
JLCPCB Part #
C4343021
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS