SG73S2ATTD4872F
MFR.Part #
SG73S2ATTD4872F
JLCPCB Part #
C4057466
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS