SG73S2ATTD3R65F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3R65F
JLCPCB Part #
C3925382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS