RN73H1JTTD2702A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2702A25
JLCPCB Part #
C3970658
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS