SG733ATTE390M
MFR.Part #
SG733ATTE390M
JLCPCB Part #
C4259398
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS