RN732BTTD2712D100
MFR.Part #
RN732BTTD2712D100
JLCPCB Part #
C4316105
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS