RK73H1HTTC1R80F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC1R80F
JLCPCB Part #
C2575344
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS