HV733ATTE205J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE205J
JLCPCB Part #
C3928196
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS