RN73R1JTTD9201F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD9201F50
JLCPCB Part #
C4340531
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS