SG73P1JTTD6490F
MFR.Part #
SG73P1JTTD6490F
JLCPCB Part #
C4050815
Description
-55℃~+155℃ 333mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS