RK73G2ATTD3241C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3241C
JLCPCB Part #
C5724829
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS