SG73S2ATTD22R1D
MFR.Part #
SG73S2ATTD22R1D
JLCPCB Part #
C3940415
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS