RN73R2ETTD3323A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3323A25
JLCPCB Part #
C4169262
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS