SG73S2ATTD22R6D
MFR.Part #
SG73S2ATTD22R6D
JLCPCB Part #
C3912422
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS