RN731JTTD70R6F50
MFR.Part #
RN731JTTD70R6F50
JLCPCB Part #
C3947905
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS