RK73G2ATTD1102D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1102D
JLCPCB Part #
C7284263
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS