SG73S2ATTD1331D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1331D
JLCPCB Part #
C4327331
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS