RN73R2ETTD8453B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD8453B50
JLCPCB Part #
C4018723
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS