SG73S2BTTD1331D
MFR.Part #
SG73S2BTTD1331D
JLCPCB Part #
C3933881
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS