SG73S2ATTD1330F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1330F
JLCPCB Part #
C4135588
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS