SR73W3ATTER215F
MFR.Part #
SR73W3ATTER215F
JLCPCB Part #
C2601923
Description
-55℃~+150℃ 1W 215mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS