RN73H2BTTD7151A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD7151A05
JLCPCB Part #
C4219014
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS