SG73S2ETTD1330F
MFR.Part #
SG73S2ETTD1330F
JLCPCB Part #
C4111099
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS