SG73S2E1RTTD1R8J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1R8J
JLCPCB Part #
C7312181
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS