SG73S2ATTD1272F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1272F
JLCPCB Part #
C3981553
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS