SG73S2ATTD5903F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5903F
JLCPCB Part #
C4257998
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS