SR732BTTD5R76F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTD5R76F
JLCPCB Part #
C2599847
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS