SG73P2ATTD112G
MFR.Part #
SG73P2ATTD112G
JLCPCB Part #
C4268075
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS