RK73G2ATTD8870D
MFR.Part #
RK73G2ATTD8870D
JLCPCB Part #
C6269931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS