SG73S2ATTD1070D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1070D
JLCPCB Part #
C4011758
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS