RN732BTTD8351F25
MFR.Part #
RN732BTTD8351F25
JLCPCB Part #
C4327634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS