RN73R2BTTD2372A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2372A10
JLCPCB Part #
C4298349
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS