SG73P2E1RTTD9531D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD9531D
JLCPCB Part #
C6482848
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS