RK73B1ERTTP111G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP111G
JLCPCB Part #
C2594743
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS