SG73S2BRTTD3741D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3741D
JLCPCB Part #
C5752570
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS