SG73S2ATTD1002F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1002F
JLCPCB Part #
C2481926
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS