SR732ATTDR221F
MFR.Part #
SR732ATTDR221F
JLCPCB Part #
C2600279
Description
-55℃~+150℃ 221mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS