RN73R2ETTD3481B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3481B50
JLCPCB Part #
C4147235
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS