RK73H2HTTE1050F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1050F
JLCPCB Part #
C2579903
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS