SG73S2ARTTD8251F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD8251F
JLCPCB Part #
C6678870
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS