RN73R2ETTD3362B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD3362B10
JLCPCB Part #
C3976027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS