RN73R1JTTD4320F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD4320F100
JLCPCB Part #
C4007807
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS