WK73R2BTTD4642D
MFR.Part #
WK73R2BTTD4642D
JLCPCB Part #
C6605002
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS