HV732HTTE5903D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE5903D
JLCPCB Part #
C4037144
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS