SG73S2ARTTD6651F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD6651F
JLCPCB Part #
C6487259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS