SG73S2ARTTD6651D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD6651D
JLCPCB Part #
C5895019
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS