RN73H2BTTD9422C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9422C10
JLCPCB Part #
C2569517
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS