SG73S2E1RTTD392G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD392G
JLCPCB Part #
C7079749
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS