SG73S1JRTTD84R5F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S1JRTTD84R5F
JLCPCB Part #
C7080169
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS