SG73S1JTTD84R5F
MFR.Part #
SG73S1JTTD84R5F
JLCPCB Part #
C4348440
Description
-55℃~+155℃ 200mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS